Pages Menu
Menü

Megjelenés dátuma 2022. 09. 20.

A Siófokkal folytatja az ESMTK

Szeptember 19-én este az M4 sportcsatorna élő adásában kisorsolták a Magyar Kupa következő fordulójának párosításait. Az ESMTK-nak ismét egy NB II-es ellenfél jutott.

A legjobb 16 közé kerülés a tét a Magyar Kupa október 19-i, következő játéknapján. Az M4-en ezúttal is egy korábbi élvonalbeli labdarúgó kezében voltak a csapatok: a Ferencvárossal kétszeres kupagyőztes Dragóner Attila húzta ki sorsolási tálból a klubok neveit tartalmazó golyókat.

Tizenegy párharc résztvevőit már megismerhettük, amikor a 28-szoros válogatott hátvéd – aki jelenleg a Zalaegerszegi TE sportigazgatója – a tizenkettedik mérkőzés csapatait „elővarázsolta”. Az Erzsébeti SMTK az NB II-es Siófokkal csap össze, és mint alacsonyabb osztályú együttes, hazai pályán küzdhet meg a Balaton-partiakkal.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidő után döntetlenre állnak a felek, 2×15 perces hosszabbítás következik, és ha akkor sincs döntés, a tizenegyeseket rúgnak a csapatok.